У Кропивницькому знову будуть піднімати питання підвищення тарифу на проїзд

тарифу на проїздНа черговій сесії Кіровоградської міської ради будуть розглядати питання “Про скасування рішень виконавчого комітету” щодо підвищення тарифу на проїзд у Кропивницькому.

Відповідне рішення прийняли сьогодні члени постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

На засіданні комісії розглянули петицію подану громадським активістом Павлом Топчієм “Про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті”. Петиція набрала достатню кількість голосів і її мають розглянути на сесії міської ради.

“Враховуючи те, що перевізниками не було надано економічно обґрунтованих розрахунків вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування для маршрутів, що працюють у режимі маршрутного таксі у розмірі 4,50 грн. та для тих маршрутів, що працюють у звичайному режимі руху у розмірі 4,00 грн. вимагаємо від Кіровоградської міської ради прийняти рішення, яким скасувати рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 16 лютого 2017 року”, – йдеться у петиції.

Крім того члени постійної комісії проголосували за проект рішення №961, який фактично повторю вимогу вказану у петиції. З огляду на це, депутати вирішили долучити до даного проекту петицію і винести це питання на розгляд під час наступної сесії міської ради.

тарифу на проїздНа засіданні також був присутній начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. Чиновник наполягав, що зміни до тарифів були вимушені і не залежать від самих перевізників. Крім того за словами чиновника, з підвищенням тарифу має і зрости якість перевезень.

Депутати не погодилася з такими гучними заявами начальника управління транспорту. Вони не отримали відповідь, як саме підвищення тарифу покращить якість перевезень.

На думку депутата міської ради Олександра Цертія, питання підвищення тарифів не вивчалося так як слід.  Тому є підстави вважати, що дане рішення було прийнято в інтересах зацікавлених осіб.

“Зважаючи на якість перевезення та постійні скарги від жителів міста, я вважаю що тариф був протягнутий. Іншого слова я підібрати не можу”, – зазначив депутат міської ради Олександр Цертій.

 

Вам може сподобатися...