У Кропивницькому вкотре не відбулося засідання земельної комісії

засіданняСьогодні у Кіровоградській міській раді мало відбутися чергове засідання комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Однак воно не відбулася через відсутність кворуму, необхідно для прийняття рішень.

Голова комісії Олександр Шамардін зазначив, що це вже друге засідання поспіль, яке ігнорують члени комісії, інформує “Про дерибан“.

“Депутати обіцяють, що прийдуть на засідання і будуть працювати, а насправді не приходять і навіть слухавку не беруть. Я не можу це пояснити”, – пояснив Олександр Шамардін.

На сьогоднішньому засіданні окрім голови були присутні секретар комісії Вадим Дрига та член комісії Анатолій Ларін.

На засіданні мали розглянути 26 питань. На наступній комісії мають розглянути вже 60 питань, а також питань по наданню дозволів на встановлення гаражів – 216.

Олександр Шамардін припустив, що депутати не приходять на засідання через упереджене ставлення до його особи.

У підсумку члени комісії вирішили направити питання, які не пройшли профільну комісії відразу на чергову сесію міської ради. Олександр Шамардін, за’явив, що буде звертатися з приводу цього інциденту до секретаря міської ради Андрія Табалова. У свою чергу Анатолій Ларін запропонував направити звернення до регламентної комісії з метою встановити певні правила, щодо відвідування профільних комісій та відповідальність безпідставного пропуску засідань.

Вам може сподобатися...