У Кропивницькому розглядають варіант побудови тролейбусного маршруту до селища Нового

тролейбусУ Кропивницькому може з’явитися тролейбусний маршрут на селище Нове.

До Кіровоградської міської ради надійшла петиція від мешканця селища Костянтина Вербицького “Про тролейбусне сполучення за маршрутом №274 (8 км до 101 мікрорайону) м. Кропивницький – смт. Нове Фортечний район м. Кропивницький”. Про це інформує сайт “Про дерибан“.

“На фоні проекту рішення виконкому №37 щодо збільшення вартості проїзду з 4-х до 6ти грн. Внаслідок незручного траспортного сполучення люди запізнюються на роботу, діти не відввідують міські секції, продають житло та тікають з селища, населенню загрожує зменшення. Територія смт. Нове має перспективу багатоквартирних забудов, що не має перспективи без потужної транспортної системи… Велика кількість школярів прямують у школи, студенти до навчальних закладів, які розташовані у м. Кропивницький. Створення тролейбусного маршруту має стратегічне значення для смт. Нове як для теперішнього покоління так і для наступного та міста в тому числі, для елетротранспортної галузі міста, її розширення та зміцнення”, – йдеться у петиції.

Зі слів автора петиції, поява тролейбусів буде сприяти розвитку та залученню інвесторів до селища. З іншого боку мешканці селища, будуть впевнені у транспортній розв’язці, адже тролейбуси по-перше це комунальна власність, а по-друге вони прив’зані до електромережі, що унеможливлює відхилення від графіку та з’їзд з маршруту.

Втім начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун звернув увагу на те, що траса М-12 до селеща Нового має статус державної. Тому побудову електроопор на цій ділянці можуть заборонити на державному рівні.

Заслухавши всі за і проти члени комісії підтримали петицію. Також надали доручення управлінню транспорту зробити відповідні розрахунки у місячний термін.

Вам може сподобатися...