У Кропивницькому проїзд та комуналку можна оплатити через смартфон

8aada2fa59d9396d23aea487e29c8455У Кропивницькому презентували додаток для смартфону “Твій час”, яким можна буде оплачувати комунальні послуги та проїзд в громадському транспорті. Розробники відмічають ряд переваг мобільного додатку.

ІТ компанія-розробник сервісу “Інтелект Сервіс” вже впровадила систему в декількох містах України. Зокрема така система вже працює у Фастові.

Ця система сприятиме як максимальній економії коштів в умовах обмеженого фінансування, так і значному скороченню часу, що витрачається на складання звітів та консолідацію даних. Крім того, зникне необхідність побудови комплексної системи захисту інформації у кожній окремій установі.

Але зручна та вигідна така система не лише для держструктур, а передусім – для мешканців. Вона сприятиме прозорості процесів державного управління та спрощенню бюрократичних процедур. А завдяки мобільному додатку «Твій час» мешканці міст, де буде проваджена ця система, зможуть отримувати інформацію про комунальні послуги, оплачувати їх та контролювати нарахування.

Програма безкоштовна для користувачів. Для введення у експлуатацію такої системи треба близько року, але вартість програмного забезпечення залежить від кількості працівників міськради.

Вам може сподобатися...