У Кропивницькому після півторагодинної критики влади знову не відбулася сесія

міська радаСьогодні у Кіровоградській міській раді мала відбутися 9 засідання сесії, але міський голова Андрій Райкович знову не знайшов спільної мови з депутатами від опозиції і сесія не відбулася.

Як інформує сайт PRODEREBAN цього разу у сесійній зібралася достатня кількість депутатів для проведення засідання. Також у залі були присутні представники громадськості.

Перед засіданням сесії традиційно заслухали звернення громадян. Після звернень, слово взяли політики і поставили ряд незручних запитань міському голові.

Андрій Райкович зробив спробу розпочати сесію та закликав депутатів зареєструватися. Однак депутати цього не зробили, адже не всі депутати висловилися.

Після шквалу критики Андрій Райкович оголосив перерву на 1 годину. Значна частина критики стосувалася бізнесової складової. Депутати вказували на надмірну активність у встановленні МАФів “Ятрань”, які належать Андрію Райковичу. Після перерви, міський голова попросив не чіпати бізнес.

“Шановні, не заходьте в зону бізнес-інтересів. Я просто не рекомендую це робити”, – заявив керманич міста.

Втім, після перерви повторна спроба реєстрації депутатів не увінчалась успіхом. За браком голосів сесія не відбулася. Андрій Райкович, оголосив про перенесення сесії та покинув залу у поганому настрої.

Секретар міської ради Андрій Табалов назвав сьогоднішню спробу проведення сесії підготовленим спектаклем. Зі слів Андрія Табалова на порядку денному залишилося багато не вирішених питань, а депутати просто не хочуть долучатися до роботи.

Нагадаємо, представники опозиції висунули до влади ряд вимог, які стосуються покращення життя у місті. Однак ці вимоги по сьогоднішній день не були виконані. Також міському голові висловили недовіру.

Вам може сподобатися...