У Кропивницькому перевантажені вантажівки продовжують руйнувати дорогу (ВІДЕО)

ФУРАНа виїзді з міста Кропивницький працівники поліції затримали дві вантажівки, які рухалися з вантажем у спекотну погоду.

Як повідомив кореспонденту сайту PRODEREBAN командир роти реагування патрульної поліції Дмитро Кунерт, вантажівки рухалися по дорозі з табличками “ПУСТОЙ”.

Втім, напис не відповідав дійсності. У ході перевірки виявилося, що вантаж був та навіть перевищував допустиму норму майже вдвічі – 46 тонн. Водій вантажівок запевняли, що не знали про наявність вантажу у цистернах. На захист водіїв виступили і власники автомобілів, які приїхали на місце події. Однак наявність вантажу вони не заперечували, але погрожували розправою.

“Один із власників автомобілів представився депутатом дніпропетровської адміністрації, та погрожував звільненням працівникам патрульної поліції”, – розповів Дмитро Кунерт.

Згодом, наявність депутатського мандату власники вантажівок заперечували.  Водії, у свою чергу, відмовилися від подальших коментарів. Працівники поліції запропонували водіям переїхати на спеціальний облаштований майданчик, щоб не створювати загрозу для руху на дорозі. Але водії відмовилися, пояснивши це тим, що обидві вантажівки раптово зламалися та не заводяться.

На місце події було викликано “Укртрансінспекцію” та складено адміністративні матеріали за ст. 132 (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами).

Вам може сподобатися...