У Кропивницькому майже вдвічі підняли тарифи на послуги ЖЕО

гроші тарифСьогодні виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення збільшити тарифи на комунальні послуги.

Відповідну пропозицію перед членами виконкому озвучив начальник управління економіки Андрій Паливода.
За його словами на зміну тарифу впливає декілька чинники:

  1. Підвищення середньої заробітної плати.
  2. Підвищення тарифу на електроенергію.
  3. Підвищення тарифу на вивіз сміття.
  4. Підвищення тарифу на обслуговування ліфтів.

Деякі члени виконавчого комітету були проти такої пропозиції.  Зокрема, член виконавчого комітету Олександр Дануца зауважив, що управлінню економіки треба ретельніше проконтролювати доцільність підвищення тарифів. Люди скаржаться, що тарифи постійно підвищуються, а якість обслуговування залишається на місці.

Однак, міський голова Андрій Райкович зауважив, що нинішня економічна ситуація вимагає підвищення тарифів.

“Не приймати нові тарифи і жити за старими тарифами не вийде. Погана інформація для рейтингу міського голови, але я не за рейтингом сюди прийшов. Я прийшов ефективно керувати містом. Крім того держава дбає про своїх громадян через пільги та супсидії”, – заявив Андрій Райкович.

У свою чергу Андрій Паливода зазначив, що тарифи не змінювалися з 2015. Тоді вартість електроенергії складала 0,6 грн/кВт, зараз ця цифра сягає майже 1,5 грн/кВт.

Після довгих обговорень голова виконкому поставив питання на голосування. З першої спроби рішення не було прийнято за браком голосів. Для позитивного вирішення питання забракло одного голосу. Однак, згодом виявилося, що голоси були підраховані не вірно. За дане питання проголосували повторно і з другої спроби голосів вистачило і рішення було прийняте.

Вам може сподобатися...