У Кропивницькому депутати знову не зібралися на сесію міської ради

депутатиСьогодні мало відбутися четверте засідання восьмої сесії Кіровоградської міської ради, але депутати демократичної більшості знову не з’явилися в сесійну залу тому для початку роботи не вистачило кворуму.

Цього разу у сесійній залі знову зареєструвалося 21 депутат із 43.

Як раніше повідомив депутат від опозиції Володимир Смірнов, частина депутатів свідомо не відвідуватимуть сесію поки не будуть виконані їх вимоги.

Депутат від фракції «Наш край» Олег Краснокутський звернувся з проханням, до відсутніх у сесійній залі колег, прийти на сесію і проголосувати за питання про забезпечення заробітної плати працівникам системи профтехосвіти нашого міста.

«Дані заклади були переведені на фінансування місцевих бюджетів. Якщо ми не проголосуємо за виділення коштів з місцевого бюджету з 1 квітня не буде чим виплачувати заробітну плату цим працівникам», – додав депутат.

Рішення міської ради очікують 6 професійних навчально-технічних закладів.

Міський голова Андрій Райкович оголосив перерву до 12 години. Однак навіть після перерви владі не вдалося зібрати депутатів на сесію.

Андрій Райкович доручив секретарю міської ради Андрію Табалову провести нараду з головами фракцій. Про наступне, п’яте засідання сесії Кіровоградської міської ради буде повідомлено пізніше.

За словами керманича міста вже вдруге, через відсутність кворуму, на сесії не можуть розглянути питання про надання фінансової допомоги та виділення земельних ділянок.

Нагадаємо, демократична більшість висунула вимоги, після виконання яких депутати знову почнуть відвідувати сесію міської ради.

Вам може сподобатися...