У Кіровоградських торговців-стихійників забирають товар

IMG_5280Рейдова група з представників міської ради, спеціалізованої інспекції, інспектором Кіровоградського ВП ГУНП в області провела відстеження території між будинками №№ 9-г та 9-в по вулиці космонавта Попова.

Під час рейду інспектори спецінспекціі та поліції склали по три адмінпротоколи (ст. 152 КУаПП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, ст. 160 КУаПП – торгівля з рук у невстановлених місцях).

Одночасно, спеціаліст управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення вручив  мешканцям міста  40 флаєрів з інформацією – попередженням щодо небезпеки придбання продуктів харчування в місцях здійснення «стихійної» торгівлі. Всім продавцям було запропоновано перейти здійснювати торгівлю на території ринків Кропивницького.

Торгівлю у невстановленому місті  ліквідовано. Муніципальним патрулем разом з представником ринку “Жемчуг” ПП “Кіровоград-буд-дизайн” по вулиці  Космонавта Попова торгівлю переведено на територію ринку.

Члени Муніципального патруля також попередили учасників незаконної торгівлі, що з 2 вересня товари, які реалізуються у невстановлених місцях будуть конфісковані.

Вам може сподобатися...