У Кіровоградській РДА підписали договір з фірмою-махінатором на 74 тис грн

x5idhqrgn9orvwngy0wt-r695x430Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністрації підписав договір з фірмою, яка відома підробкою документів, на 74,7 тис. грн.

Про це йдеться на сайті “Прозоро” у звіті про укладений договір.

Згідно умов договору фірма, яка переможе у тендері, має виконати в строк з 12-го по 14-те вересня поточний ремонт покрівлі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Миколаївка, Кіровоградського району Кіровоградської області.

Як повідомляється на сайті центру медіарозслідувань “Прозоро”, перемогла у тендері ТОВ «Борис Груп», власником якої є Мелкумян Бабкен Аршавірович. У 2013 році ця ж фірма перемогла в тендері на 1,03 млн. грн. і мала виконати поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Світловодська. Та як виявилося згодом, документація, яка була подана для участі в тендері, була підроблена і містила неправдиві данні щодо наявності відповідної техніки, кваліфікованих працівників, досвіду аналогічних робіт і так далі. Згідно затвердженої угоди про визнання винуватості, власнику фірми призначили штраф і заборонили протягом року займати керівні посади.

Вам може сподобатися...