У Гайвороні з протиправного користування повернули землі вартістю понад 8,5 млн грн

земліПрокуратура області у судовому порядку відстояла інтереси держави щодо повернення з протиправного користування 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 264 га.

Про це сайту PRODEREBAN повідомила прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Вказані ділянки, що розташовані на території різних сільрад Гайворонського району, надані в оренду мешканцю області для ведення фермерського господарства за пільговою процедурою незаконно. Зокрема, громадянин отримав землі в оренду без обґрунтування розмірів земельних ділянок та без зазначення реальної можливості обробітку такої значної кількості землі. Крім того, в обґрунтуванні вимог прокурор зазначив, що ділянки розташовані не єдиним масивом, на значній відстані одна від одної та за межами населених пунктів.

Не зважаючи на явні порушення вимог земельного законодавства, Головним управлінням Держгеокадастру в області було надано накази, якими дозволено розроблення проектів землеустрою цих ділянок.

За втручання прокуратури вищезазначені накази Кіровоградським окружним адміністративним судом визнано незаконними та скасовано. Фермера зобов’язано повернути до державної власності 15 сільськогосподарських ділянок загальною вартістю 8,5 млн грн.

Вам може сподобатися...