У центрі Кропивницького з’явиться безкоштовний Wi-Fi та більше реклами за 600 грн

Wi-FiЧотири центральні зупинки у Кропивницькому планують облаштувати безкоштовним Wi-Fi та розкладом автобусів.

За такий апгрейд вчора під час чергового засідання проголосували члени виконавчого комітету.

Реалізувати проект планує ТОВ “Креативне бюро орієнтир” на зупинках біля кінотеатру «Зоряний», дві зупинки біля центрального скверу, а також біля супермаркету «Сільпо». Звісно, окрім безкоштовного доступу в Інтернет та інформаційного табло на зупинках буде розміщена реклама.

Підприємство мало орендувати центральні зупинки за ціною 600 грн/місяць на п’ять років. Однак, члени виконкому не погодилися на такі умови з ряду причин. Одна з таки причин це ціна.

«У мене одна сторінка в журналі коштує 2000 грн, а ми хочемо віддати центральні зупинки за 600 грн.. Це смішно», – заявив член комісії Олександр Дануца.

Друга причина у зовнішньому вигляді цих зупинок.

«Ми всі бачили, як це підприємство облаштувало зупинки у віддалених районах. І якщо там вклеєні рекламою зупинки ще більш-менш сприймаються нормально, то в центрі міста це недопустимо», сказав Андрій Райкович.

Після обговорень, члени виконкому погодилися надати в оренду підприємству зупинки, але при умові, що підприємство бере на себе всі клопоти з утримання зупинок в належному стані включаючи вивіз сміття із розташованих поруч сміттєвих кошиків. Орендувати дозволили не на 5 років, а на 1 рік. За цей час в міській раді мають врегулювати політику надання дозволів на оренду під рекламну діяльність, «щоб одні правила були для всіх, а прийняті рішення приносили користь для міського бюджету».

Вам може сподобатися...