Трасу Н-11 “Кропивницький-Миколаїв-Кривий Ріг” хочуть зробити бетонною

Н-11Одну з найбільш зруйнованих в Україні трас державного значення Н-11 «Кропивницький-Миколаїв-Кривий Ріг» в майбутньому зроблять бетонною. У даний час готується проектна документація з будівництва бетонної дороги.

Про це в ході засідання Кабміну розповів глава Укравтодору Славомир Новак, інформує PRODEREBAN з посиланням на nikvesti.com.

– По цій ділянці розробляється проектна документація технології будівництва бетонної дороги. Це займає час. Ми будемо готувати цю ділянку до середнього поточного ремонту ще в цьому році, щоб поліпшити поганий стан дороги. Але на це потрібні додаткові гроші, – сказав Славомир Новак.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обурився, чому на стан цієї дороги не звертали увагу ще 10 років тому, коли в країні нібито був економічний підйом.

– Колеги, зрозуміло, що 2014-й, 2015-й, 2016 й роки – кризові роки, але що не було видно 10 років тому, що ця дорога фактично руйнується? З 2006 по 2012-й, коли був економічний підйом, повинен був бути? Це те, про що я говорю сьогодні. Зараз ми не тільки латаємо дороги, а закладаємо вже серйозну програму, – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр запевняє, що через п’ять років в Україні будуть дороги, якими українці будуть пишатися.

– Ви побачите, через п’ять років дороги будуть зовсім інші! Будуть нормальні дороги. А ще через п’ять років буде ситуація гідна і ми будемо пишатися українськими дорогами, – заявив Володимир Гройсман.

Вам може сподобатися...