Top management молодої команди Андрія Коломійцева. Обійняти і поплакати)

Відійшовши від легкого шоку… спішу поділитись з вами новим кадровим представництвом топ менеджментом (так сказати) Приютівської ОТГ.  Вірніше кандидатами, які найвірогідніше завтра на сесійному засіданні під час інавгурації)))) Андрія Коломійцева як намісника Сергія Кузьменка на Приютівській землі )))  отримають статус заступника, секретаря ради та членів виконкому.

Завчасно вибачаюся за стьоб, але без сліз від сміху, читати сеє подання голови Приютівської ОТГ просто неможливо.

Так от,  PRODEREBAN отримав порядок денний, сесійного засідання Приютівської ради,  що відбудеться вже завтра 31 травня 2018 року у районному будинку Культури о 10:00.

Пропозиції:

Секретар Приютівської селищної ради – Лисенко Вікторія – ну тут як би не смішно – це просто кадрова печаль))).

Заступник  з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики-начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму… тут поки назву вимовиш реально змучишся. АЛЕ ця посада для Ірини Чемерис… люди, ви серйозно???!!!!!

Бо як на мене, той факт, що медуза вижила 650 мільйонів років без мозку, і справді дає надію багатьом депутатам…

І це настільки не прихована політична гра злитої Самопомочі під БПП Солідарність, що навіть стає не кулуарною домовленість, про кадрові політичні дивіденди. Хто не знає Іру Чемерис, насправді, ви нічого не втратили. З офіційного: депутат  Кіровоградської обласної ради від партії Самопоміч. КПД від її депутатської діяльності приблизно дорівнює, а нічому воно не дорівнює,  його, як на мене, просто немає.  І навряд чи з’явиться від зміни крісла сидіння.

Виконком, насправді, нічого цікавого. 11 осіб, хіба що око трохи ріже прізвище Володимира Конюшенко. Фігурант  скандалу, що трохи вже замуляний часом, але від чого не менш цікавий. Це коли у власному кабінеті голови РДА в пікантному моменті з журналісткою, і невчасно з’явившийся її чоловік. Що там було насправді, історія замовчує… але медійники ще довго смакували з посмішками цей незручний момент з сексуальним підтекстом))) Фугурант кримінальної справи про хабар перебуваючи на посаді голови Олександрійської РДА, ну і керівник виборчого штабу БПП Солідарність під час виборів до ОТГ 2018. Не знаю, чи підсиле роботу команди, думаю трохи пожваве публічну роботу на селі)))

І якщо це та потужна команда про яку неодноразово наголошував Андрій Коломійцев, то тут …без коментарів. Я чітко розумію, що фактично Приютівська громада керуватиметься  адміністрацією «Украгрокому». Ну а шо, хтось же має виконувати роль ляльок, в цьому театрі абсурду. І справді, чого вже тут задавати глупі питання, тут треба просто, обійняти і поплакати.

 

Вам може сподобатися...