Тихо й монотонно. Обласний бюджет перерозподілили

Ну от як так трапляється, коли ти у владі – проблеми людей якось відходять на інший план, коли в опозиції, то раптом сорочку на собі не рвеш за людей, ну, щоб тільки повірили, що ти допомогти хочеш.

Тихо і монотонно сьогодні в Кіровограді вносили зміни в бюджет області 2016 року. Перерозподіляли вільний лишок у 134 мільйони гривень  без особливого ажіотажу. Очевидно, що все поділено було ще на депутатських комісіях, тому гострих дебатів у залі не було.

Основна сума перерозподілених коштів пішла на освіту та медицину.

Олександрійські депутати від Опозиційного блоку таки не вирішили питання пільгових перевезень в місті. 13479591261304Людмила Давиденко яка вправно жонглювала бюджетними цифрами і показниками хоча й говорила про необхідність фінансування пільгових перевезень в місті, але не апелювала до присутніх щодо необхідності негайного вирішення цього питання за рахунок перерозподілу вільного лишку. Питання ж електронної системи обліку користувачів автотранспортом в місті не підняла взагалі, хоча й обіцяла, що влада клопотатиме читати тут

Як на мене, то саме Давиденко за сьогоднішнє засідання можна сміливо давати приз глядацьких симпатій. Чого лише варта фраза політика, – «800 тис. грн. пропонується виділити на ремонт моргу. Ви там людей збираєтесь оживляти чи що?»

Що не порадувало. Абсолютно номінальний підхід і наперед прогнозована позиція представника опозиційної партії, говорити аби подобатись. Набрид популізм.

Iryna-ChemerizОчевидним є брак депутатського досвіду Ірини Чемерис (Самопоміч). Ірина прагне проявити власну активну громадську позицію з багатьох актуальних питань, але якось все повз, не потрапляє в тему.

«Я спілкувалася з багатьма переселенцями і їм не подобається перспектива життя в Новгородці. Наприклад, в Олександрії для них набагато більше перспектив і краще розвинена сама інфраструктура. Чи будуть там (в гуртожитку в Новгородці) жити переселенці і для кого взагалі ми його будуємо?» звичайно цікаве запитання, але депутату обласного рівня слід розуміти не тільки принцип розподілу коштів обласного бюджету але й що існують грантові програми ЄС, у тому числі й на підтримку та створення належних умов проживання зокрема й для переселенців. Новгородка отримала грант на будівництво такого житла, Олександрія поки що ні. А, як відомо, іноді наші бажання не співпадають з можливостями.

Питання монетеризиції пільгових перевезень в області депутати також обговорили, зазначивши що на Кіровоградщині 260 тисяч пільговиків. Ініціатива виплати грошової компенсації за проїзд людям сприйнялась депутатами схвально, але тільки на словах, вони зазначили, що неможливо втілити окремий порядок виплат коштів в області без існування Законодавчої ініціативи по всій країні.

Проект рішення про перерозподіл вільного залишку бюджетних коштів області тут

Вам може сподобатися...