Тисяча кропивничан залишилися обманутими збанкрутілим банком

6rk_fWYr6ekЖителі Кропивницька вийшли на мітинг в центр міста, адже залишилися обманутими збанкрутілим банком Михайлівський.

Про це повідомили активісти кореспонденту Про дерибан, сьогодні 22 серпня.

Люди стурбовані тим, що їхні вклади не повертають. Дехто зберігав у банку останні заощадження. Навіть є сім’ї, які були вимушені покинути Донецьк і переїхати до Кропивницька, але всі свої заощадження вони зберігали у банку Михайлівський. В результаті переселенці залишилися без нічого.

«Відділення у Кропивницьку закрилось, ніякої допомоги немає, ніякої інформації не можемо знайти», – говорить одна із учасниць мітингу.

Зі слів учасників мітингу у Кропивницькому не отримали свої вклади майже тисяча чоловік. Люди зверталися в різні інстанції, навіть до СБУ, але там кивають на Київ і розводять руками.

Учасники мітингу хочуть привернути увагу громадськості до своєї проблеми та підтримають мітинг, який сьогодні також відбувається у Києві.

Нагадаємо, український банк “Михайлівський” був визнаний неплатоспроможним рішенням Національного банку України 23 травня 2016 року, про що повідомила прес-служба Нацбанку.

lUU2zXDo3ls

Вам може сподобатися...