Тарифи на вивіз сміття можуть збільшитися на 10 відсотків

Підприємство-монополіст з вивозу сміття у Кропивницькому ТОВ «Екостайл» запропонувало підвищити тарифи на вивіз сміття для населення майже на 10 відсотків.

Це питання було розглянуто сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради.

Таке рішення підприємство пов’язує із збільшенням тарифу на захоронення сміття.

Члени виконавчого комітету обурилися, адже в березні місяці підприємство «Екостайл» переконувало у доцільності підняття тарифу на захоронення сміття, адже він був нібито економічно не обґрунтований. Разом з тим керівництво підприємства запевняло, що для населення тарифи не піднімуться, а якщо і піднімуться, то на декілька копійок. В іншому випадку підприємство ризикує збанкрутувати. Таким чином рішення було прийнято на користь підприємства.

Та вже через місяць ситуація виявилася зовсім інакшою. «Екостайл» планує підвищити тарифи на вивіз сміття для мешканців багатоповерхівок на 0,03 грн, у приватному секторі – 0.40 грн., для ЖКГ і ОСББ – 3.28 грн., для бюджетних установ – 3.83 грн.

Відповідно, навіть якщо для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору ціна і збільшилася всього на декілька копійок, то здорожчання послуг для ЖКГ потягне за собою і здороження квартплати.

Член виконавчого комітету Олександр Дануца вважає таку ситуацію абсурдною, – «Або нас тоді дурили, або зараз мають за дурнів. Тому жоден член виконкому не підтримав таке звернення. Зрозуміло, що зараз ціни підвищуються у різних аспектах. Але ми повинні в першу чергу захищати не лише підприємства, а й жителів міста у яких доходи не зросли…

…Повинно бути комплексне бачення у тарифоутворені. Але якщо і збільшувати тарифи, то необхідно підняти і якість обслуговування».

На даний час питання відправлено на доопрацювання і буде розглядатися на наступному засіданні виконавчого комітету.

Вам може сподобатися...