Рейдерське захоплення ПП «Віктор і К» у Світловодську залишається під питанням

Королівський смак

У Світловодську ситуація з приватним підприємством «Віктор і К» (торгова марка «Королівський смак») залишається напруженою. Однак місцеві видання вже спростовують інформацію про рейдерське захоплення.

За офіційною версією на підприємстві проходить звичайна перевірка.

“7 вересня підприємство зненацька відвідала велика група працівників Державної фіскальної служби з Києва. Службовці вилучають документи для перевірки”, – пише місцеве видання “Світловодськ“.

Таку інформацію надав один з керівників підприємства, однак видання не уточнює прізвища інформатора.

“На початку візиту “фіскалів” на підприємство виникли деякі непорозуміння, бо вони хотіли більше ніж мали право. Наразі все більш-менш нормально. Виробництво не зупинилося, всі підрозділи працюють у звичайному режимі”, – йдеться у коментарі.

Однак як стало відомо сайту PRODEREBAN з неофіційних джерел, причиною так званої перевірки міг стати і переділ бізнес-інтересів у місті. Загалом роздобути інформацію складно, через стіну офіціозу. У людей залишаються питання чому просто документальна перевірки зупинила вчора, 7 вересня, роботу підприємства та не пускає працівників на робочі місця.

Ми продовжуємо слідкувати за перебігом подій.

Довідка: 
Директор приватного підприємства «Віктор і К» (торгова марка «Королівський смак») – Король Віктор Михайлович. Сфера діяльності підприємства: виробництво олійно-жирової продукції ТМ “Королівський смак” (олія соняшникова рафінована дезодорована, нерафінована, майонез, гірчиця, оцет). У 1998 році розпочалося будівництво цеху з переробки насіння соняшнику потужністю ЗО т на зміну. У 2001 р. цех прийнятий в експлуатацію Державною технічною комісією. Виготовляється олія соняшникова виморожена з подвійною фільтрацією вищого ґатунку. У лютому 2002 року зареєстрована торговельна марка “Королівський смак”, під якою виготовляється продукція підприємства “Віктор і К°”. У березні 2002 року введена в експлуатацію лінія з розливу олії соняшникової у пляшки ПЕТф.
Віктора Короля нагороджено відзнакою Президента України 19 серпня 2016 року.

Вам може сподобатися...