Стоп об’єднанню громад, депутати виключили скандальне питання з порядку денного

карикатура украинский менталитетТрохи заплутались. Депутати області на прохання президії ради зняли з розгляду сесії питання щодо схвалення пропозицій про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

Мова про скандальне питання нав’язаної децентралізації яку активно просувають керівники Кіровоградщини. Олександрійська громада висловилась з даного питання – категорично проти, і не забажала об’єднуватись з населеними пунктами які запропоновані у плані.

Враховуючи, що питання децентралізації в межах Кіровоградщини досконало не вивчене, зокрема щодо економічної доцільності, його очевидно забажали допрацювати, а саме тому зняли з розгляду з пропозицією розглянути пізніше.

Щоправда, під час голосування депутати трохи заплутались в формулюваннях. Процедурно зміни до Перспективного плану повинні були бути проголосовані, як питання, що ставиться у порядок денний. І зняти це питання можна було тільки якщо депутати проголосують проти внесення його у чергу дня. Після роз’яснення позиції, депутати таки зрозуміли про що голосують і як результат план формування територій громад області на сьогоднішньому засіданні розглядатись не буде.

Вам може сподобатися...