Ставка на Укроп, Коломійцев встигає всюди

other416Укроп не є самостійною політичною силою в місті Олександрія, а керується Солідарністю. Таку сенсаційну заяву зробив депутат цієї політичної партії Ігор Руденко під час сесійного засідання ради, сьогодні 8 квітня.

 70988ac519c7658d8a711064763dcfcd-fullЗокрема, Руденко зазначив: «Політика партії заключається в тому, що Давидов, голова місцевого осередку партії Укроп, подзвоне перед сесією і скаже, чи нам заходити, чи не заходити, реєструватися, чи ні, і як голосувати – «за» чи «проти». А перед тим, що йому скаже депутат Коломійцев. Я сказав, що я таку політику підтримувати не буду».

Кофлікт партійних інтересів склався в Укропі після того, як два депутати цієї політичної сили взяли участь у скандальних сесіях ради і підтримали питання порядку денного, в тому числі й розподілу субвенції на ліки пацієнтам після трансплантації. Після чого колеги з демократичної більшості  їх звинуватили у зраді інтересів.

Саме представники демократичної більшості закидають укропівцям отримання грошової винагороди та працевлаштування за їх участь в голосуванні. Руденко ж повідомив сьогодні, що всі закиди є неправдою, та додав, що саме депутати від більшості йому телефонують, та пропонують  посади.

Ймовірно, торги і справді йдуть, адже більшість не має достатньої кількості голосів. Демократичні сили можуть розраховувати, поки що, тільки на 17 депутатських мандатів, а тому більше не впливають на прийняття рішень.

Нагадаю, депутат Руденко під час виборів до міської ради від партії Укроп позиціонувався як учасник бойових дій у зоні АТО, нагороджений орденом за мужність III ступеня.

Вам може сподобатися...