Справа ясна, що справа темна

Про електричний кабель, що посварив мешканців мікрорайонів в Олександрії prodereban.com.ua вже писав.

Проте, історія набула нових деталей.  З’явився судовий позов від Кіровоградобленерго до голови квартального комітету Заводського мікрорайону. Суть проста, не перешкоджати прокладанню електромереж. Але мешканці й надалі наголошують, що категоричні в своїй позиції і вимагають зміни проекту в частині місць прокладання мережі.

Сергій Гриценко

Сергій Гриценко

Прецедентом прагне завершати  цю скандальну історію про кабель депутат міськради, радикал Сергій Гриценко. Каже, що треба скасувати рішення ради про надання дозволу на оренду земельної ділянки, яка надавалась для прокладання кабелю. Бо не може так бути, що під час розгляду рішення про надання дозволу людей навіть не спитали. Винна міська рада, то хай відповідає, а депутати мають виправити цю помилку. Ну, а як буде судовий позов, то треба закласти гроші в бюджет для відшкодування витрат на перезамовлення проекту. Мова може йти про 20-30 тис. грн..

Bogoyavlenskya

Олена Богоявленська

Остаточних домовленостей як діяти в раді  поки немає. Головне супроводити захист в судовому процесі голові квартального комітету, зазначила під час наради секретар ради Олена Богоявленська, бо людина фактично відстоює інтерес всього Заводського мікрорайону і не має одноосібно відповідати за колективне рішення.

Вам може сподобатися...