Щедрий врожай відсотків за депозитами аграріям Кіровоградщини пропонує ПриватБанк

2Для аграріїв Кіровоградщини нині гаряча пора – збір урожаю. Саме час подумати і про депозитний урожай – розмістити тимчасово вільні кошти та зібрати щедрий врожай  відсотків на надійно розміщені кошти у ПриватБанку.

ПриватБанк надає змогу своїм клієнтам економити дорогоцінний час та розміщувати депозити без відвідування банку – онлайн. Система електронного банкінгу надає можливість миттєво розміщувати кошти на депозитному рахунку без відвідання банку, дистанційно поповнювати чи знімати гроші з депозитного рахунку, контролювати в режимі реального часу залишки на депозитному та процентному рахунках.

Кожен господарник може самостійно обрати вид вкладу, який йому більш підходить. Так, зі строковим депозитом можна отримати максимальну відсоткову ставку, а поточний депозит дозволить вільно користуватися грошима – знімати та поповнювати депозитний рахунок у будь-який час. Адже ПриватБанк надає послуги своїм клієнтам у режимі 24/7/365 через Інтернет-банк “Приват24 для бізнесу”. У разі оформлення депозитного вкладу в “Приват24 для бізнесу” внесення та повернення коштів здійснюється в безготівковій формі з поточного рахунку клієнта. ПриватБанк пропонує поточний депозит з мінімальними строками розміщення – 3, 8 і 15 днів. Після завершення мінімального строку можна зняти частину коштів до незнижуваного залишку без втрати відсотків.

Вам може сподобатися...