Сергій Кузьменко, Степан Цапюк та інші посадовці мають рівно 60 днів, щоб прозвітувати про власні статки

Національне агентство з питань запобігання корупції,  відсьогодні, запрацювало в Україні. Про таке йдеться на офіційній сторінці НАЗК, інформує про Дерибан.

Національне агентство заявляє про початок своєї повноцінної роботи  як органу державної влади за усіма напрямками антикорупційної діяльності, зокрема і за напрямком електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави з 15 серпня 2016 року», – йдеться у повідомленні.

Зокрема на сайті агентства міститимуться єдиний державний реєстр декларацій держслужбовців, в тому числі й тих, хто відповідає за місцеве самоврядування, а також єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило доступ до системи електронного декларування опівночі, тож держслужбовці вже мають можливість заповнити власні декларації безпосередньо на сайті НАЗК.

Prodereban нагадує чиновникам Кіровоградської області про те, що на подання електронної декларації у них є рівно 60 днів, тож для уникнення неточностей у поданих документах Сергій Кузьменко, Степан Цапюк та інші представники службовців на благо Держави, ще мають можливість перевірити цифри, які стануть відомі громадськості.

Проте, через недосконалість вже втіленої системи електронного декларування, а саме відсутність атестату захисту інформації подані декларації не можна буде використовувати як доказ у суді, а, відповідно, держслужбовців, які напишуть неправдиву інформацію про власні статки буде неможливо притягнути до відповідальності.

Вам може сподобатися...