Сергій Кузьменко, обіцяти не значить зробити

rvRd70GVUU4k

Сергій Кузьменко, як губернатор Кіровоградщини провів прийом громадян з “незручних” питань. Як пише сайт обласної адміністрації на прийомі в Кузьменка були олександрійці. Питали про підприємства Олександрійської буровугільної галузі. 

– Стосовно проблеми Олександрійського буровугільного комплексу я, як голова облдержадміністрації, зустрічався із керівництвом держави різних рівнів, починаючи від профільного міністра і до Президента України, – зазначив Сергій Кузьменко.
Він пояснив людям, що політичного рішення від Парламенту, згідно з яким держава взяла б на себе виплату боргів “Енерговугілля” працівникам підприємства та відрахування у різні соціальні фонди, очікувати не варто. “Держава не візьме на себе приватні борги”, – наголосив Сергій Кузьменко.
Так позицію губернатора щодо вирішення питання буровугільної галузі висвітлює сайт ОДА
Щоправда, балотуючись до ВР 2012 року риторика Сергія Анатолійовича та його сподівання на розвиток галузі дещо різнилась з сьогоднішньою. Зокрема, його передвиборча програма  була чітко спрямована на конкретну обіцянку відновлення роботи буровугільного комплексу Олександрії. Ба, більше,  ще й на виплату працівникам заборгованості із заробітної плати.
Звісно, можна сказати, що він уже не нардеп, проте родина Кузьменків щовиборів має представництво в Раді. Єдине, чого немає – позиції, якщо обіцяєш -роби, або не обіцяй.

Вам може сподобатися...