Сергій Гриценко готується до свого другого пришестя на посаду заступника Олександрійського міського голови

1362575643_Pretendentov-na-okrug-Gruby-dlya-vstrech-s-izbiratelyami-zastavlyayut-klanyat-sya-pered-raiygosadminСенсаційний розподіл владних посад, у п’ятницю, 1 липня 2016 року, поставить остаточну крапку в питанні порядності демократично налаштованих радикалів у місті. Від гучних гасел щодо повного перезавантаження виконкому та зміни заступників ті, що тримають вила, відмовились миттєво.

Головний борець за прозорість влади таки зміг вдало прилаштуватись у кріслі чиновника команди Степана Цапюка.

Сергій Гриценко готується до свого другого пришестя на посаду заступника міського голови.

Поки достеменно невідомо якими принципами поступився Сергій Петрович або отримати омріяну посаду, а принтери Олександрійської міської ради гарячі від роздруківки нового проекту рішення де йдеться про те, що депутатам слід затвердити Гриценка Сергія Петровича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Швидше за все, Гриценко буде заступником з економічних питань, ця посада у раді вакантна і таким чином від нового призначення жоден інший заступник не постраждає.

Проте, ця посада, очевидно, поставить остаточну крапку у коаліції радикалів, Самопомочі та БПП «Солідарність».  Відтепер,  кожен сам за себе , бо це ж фактично бізнес і жодних особистих образ. Цікаво, чи говоритиме тепер Сергій Гриценко, що відчуває розчарування коли політики говорять одне, а роблять інше, чи отримає крісло і заспокоїться?

Вам може сподобатися...