Регламентна комісія не підтримала петицію стосовно змін до громадського статуту Кропивницького

kirovogradРегламентна комісія Кіровоградської міської ради розглянула петицію від громадських активістів щодо змін до статуту територіальної громади міста але не включила її до порядку денного на чергову сесію міської ради.

Як інформує сайт PRODEREBAN за основу було взято статут міста Чернівці.

Громадські активісти вбачають основну проблему у тому, що в законодавстві України статут майже не описаний, він просто має бути. Тому у своїй більшості статути територіальних громад не працюють. Конкретно статут міста Кропивницький, на думку громадських активістів, взагалі суперечить законодавству.

Представник «Асоціації Політичних Наук» Дмитро Сінченко відмітив, що мета петиції зробити владу більш відкритою до народу.

Втім у міській раді вже створена робоча група, яка працює над вивченням цього питання. За словами Володимира Смірнова до робочій групи вже включені як представники громадськості так і депутати. В свою чергу робоча група вже розглядала рекомендації від “Асоціації Політичних Наук” тому немає сенсу додатково виносити петицію на розгляд депутатів під час наступного засідання сесії міської ради.

У підсумку члени регламентної комісії прийняли рішення не включати петицію до порядку денного.

Вам може сподобатися...