Продавці перегородили прохід на автовокзалі у Кропивницькому (Відео)

автовокзал №2 товарНа Кропивницькому автовокзалі №2 продавці перекривають своїм товаром прохід до платформ.

Про це повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN.

Ситуація ускладнюється і тим, що на автовокзалі ведуться ремонтні ремонти будівлі. Внаслідок цього каси перенесені зі звичного місця і замість 4 кас працюють лише 2. Особливе скупчення людей спостерігається і в години пік.

Однак продавців, які заполонили всю територію вокзалу, це мало хвилює. Представники бізнесу по суті перетворили автовокзал у суцільний ринок. Досить дивно, що до цього часу продавців приміром нижньої білизни немає на стоянках автобусів. Товари та рекламні вивіски розташовані настільки щільно, що у проходах між рядам може розташуватися лише одна людина. Тому бажаючи виїхати з міста спочатку вимушені вистояти чергу до каси, а потім ще й на шляху до автобуса.

Журналіст сайту PRODEREBAN звернувся за коментарем до начальника автовокзалу Валентини Гоц. Пані Валентина відреагувала на звернення та разом з журналістом вирушила на перевірку торгових рядів. Після того як начальник автовокзалу впевнився у складності подолання шляху до автобусів, змусила продавців посунути свої прилавки, щоб звільнити прохід.

Вам може сподобатися...