Кропивницький міський голова нарешті включив до порядку денного вимоги опозиції

Андрій Райкович та Андрій ТабаловНещодавно в Кіровоградській міській раді відбулося засідання погоджувальної наради на, якій міський голова Андрій Райкович повідомив, що вимоги опозиції включені до порядку денного на наступне засідання сесії Кіровоградської міської ради.

Як повідомляє кореспондент сайту Про дерибан, Олександр Цертій, керівник фракції “Батьківщина”, попросив міського голову звернути увагу і на  ті вимоги, які можна вирішити і без сесії.

Зокрема політик звернув увагу на питання вартості проїзду у громадському транспорті. Рішення про відміну тарифу 4.50 грн. було прийнято вже більше місця тому, але тариф 3.50 грн. не повернули.

“Це питання можна вирішити і без сесії. Вже досить давно депутатами прийняли рішення про відміну тарифу, але з того часу нічого не було зроблено. Перевізники продовжують надавати свої послуги за 4,50 грн.”, – зауважив Олександр Цертій.

В свою чергу Андрій Райкович пояснив, що перевізники подали в суд, а це перешкоджає повернути тариф 3,50 грн. За словами міського, зараз начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун активно відстоює рішення міської ради у суді.

Також Олександр Цертій звернув увагу на іншу вимогу, яка також не потребує сесійного вирішення – дозволити встановлювати автономне опалення. Однак і тут Андрій Райкович відповів, що дозволи як надавалися так і будуть надаватися, що правда не всім. Основна проблема за словами міського голови у зношеності системи центрального опалення, а також у складності контролю опалення будинків у яких на центральному опалені залишилися одна чи дві квартири.

Позицію Олександра Цертія підтримали і представники Бойового братства, які також були присутні на нараді.

“Якщо система застаріла то її треба міняти, або знаходити шляхи вирішення цієї проблеми, адже попереду зима. Люди змушені платити величезні гроші за центральне опалення, яке постійно ламається”, – повідомив представник Бойового братства Микола Джоган.

Звісно навіть на погоджувальній нараді прозвучало дуже багато звинувачень в обидві боки, тому конструктивного діалогу було мало. Андрій Райкович повідомив, що повідомить всіх голів фракцій про наступне засідання погоджувальної ради.

 

Вам може сподобатися...