Понад 18 мільйонів євро отримає Олександрія  на оптимізацію теплозабезпечення

iКошти будуть залучені як позика Європейського інвестиційного банку для фінансування субпроекту «Оптимізація системи теплозабезпечення».

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради бере участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»  щодо децентралізації теплопостачання.

Вдала реалізація проекту передбачає економію енергоносіїв, зниження собівартості теплової енергії до 20-30%, забезпечення сталого теплопостачання інфраструктури міста Олександрії.

У разі підтримки ініціативи КП «Теплокомуненерго» депутатським корпусом міської ради під час чергового сесійного засідання, яке відбудеться уже завтра 10 червня 2016 року, директор підприємства Алла Грибачова отримає дозвіл на підписання відповідних заявок та необхідних документів для участі у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», в тому числі на укладання угоди про передачу коштів позики згідно з умовами, визначеними Фінансовою угодою з Європейським інвестиційним банком.

Очільник міста Степан Цапюк від імені Олександрійської міської ради виступить стороною при укладанні необхідних договорів для участі у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», в тому числі договорів гарантії.

Вам може сподобатися...