Політична гра на витримку: Опозиція продовжує блокувати роботу комісії міськради

Олександр Шамардін голова комісіїЧерез відсутність кворуму сьогодні не відбулося засідання комісії з питань архітектури. Депутати від опозиції не з’явилися до Кіровоградської міської ради.

Як повідомив кореспонденту сайту “Про дерибан” голова комісії Олександр Шамардін, блокада роботи сесії ймовірно розповсюдилася і на профільні комісії.

За словами Олександра Шамардіна, зараз на черзі стоїть нерозглянутих 37 питань. Переважно, це питання надання земельних ділянок воїнам АТО, а також підприємцям. Голова комісії наголосив, що деякі з цих питань потребують негайного розгляду.

Підприємець пані Алла так і не дочекалась розгляду свого питання під порядковим номером 28. Жінка орендує землю в районі Стара Балашівка під павільйон. Вже майже через 2 тижні збігає термін цієї оренди. Пані Алла подала документи на викуп цієї ділянки та її розширення, але результату немає.

“У мене спливає термін паспорту на земельну ділянку. Якщо депутати не приймуть рішення мені доведеться переоформляти всі документи”, – говорить підприємець.

У підсумку голові комісії з питань архітектури довелося втретє перенести засідання, яке так і не розпочалося.

Ймовірні причини бойкоту роботи комісії з питань архітектури

Олександр Шамардін – Співголова депутатської групи “Рідний край” в Кіровоградській міській раді. А також він займає посаду Голови депутатської фракції політичної партії “Рідне місто”. Секретар міськради Андрій Табалов, до якого у опозиції є претензії, обраний депутатом від Кіровоградської міської організації політичної партії “НАШ КРАЙ”, а також є Співголовою депутатської групи “Рідний край”. Тобто “НАШ КРАЙ”, “Рідне місто” та “Рідний край” підпорядковуються Андрію Табалову. Власне через це депутати від опозиції і не з’являються на комісії де є люди Андрія Табалова.

Як інформував “Про дерибан” раніше, опозиція висунула до влади 8 вимог, серед яких:

  • знизити вартість проїзду у громадському транспорті з 4,5 до 3,5 гривень;
  • розпочати надання дозволів на встановлення автономного опалення усім бажаючим мешканцям багатоквартирних будинків міста.

Інші вимоги направленні на впровадження прозорості у діях влади. Одразу після втілення цих вимог опозиція пообіцяла повернутися до активної роботи.

Втім, а ні міський голова Андрій Райкович, а ні секретар міської ради Андрій Табалов йти на діалог не хочуть.

По обидва боки політичних таборів чутно “А як же люди? Подумайте про людей!”. З іншого боку не зрозуміло, чому йти на компроміс чи виконати вимоги, які сформовані цими ж людьми, так важко…

Вам може сподобатися...