Починаю з понеділка. Серія 4. Басейн (ВІДЕО)

services_pool1Стежити за своїм здоров’ям – не тільки нескладно, але і приємно. Якщо Ви хочете зміцнити імунітет, скинути зайву вагу і поліпшити своє самопочуття, необов’язково катувати себе в спортзалі або бігати вранці. Альтернативою може стати басейн.

Згадайте, як Ви любили плескатися у воді в дитинстві. Неважливо, чи була то ванна з качечка, річка в селі або прозоре синє море. Вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров’я. І нам не потрібно чекати літа, щоб поплавати в своє задоволення. У басейн можна записатися в будь-який час року. А щоб ходити туди, потрібно не так вже й багато речей – рушник, шапочка і купальний костюм.

Плавання в басейні може вирішити масу проблем зі здоров’ям і зробить Вашу зовнішність привабливішою. Чим же воно так корисно? Команда проекту “Починаю з понеділка” вирішила особисто знайти відповідб на це питання, передає PRODEREBAN.

Медики всього світу визнають, що плавання надає благотворний вплив на весь організм людини. Особливо корисно воно для корекції фігури. Водна аеробіка вважається більш ефективною, ніж звичайна. При русі в воді задіюється більше груп м’язів, тому вплив на фігуру має більш рівномірний характер. Завдяки воді фігура формується пропорційно.

Вам може сподобатися...