Перейменування вулиць вдарить по гаманцю підприємців

бурократия_в_италииНезаплановані фінансові витрати чекають на городян, які є підприємцями через зміну назви вулиці,  міста чи обласного центру в ході декомунізації країни.

Хоча законодавство не передбачає спеціальної документальної зміни місця реєстрації, зміну документів, які засвідчують право власності на об’єкти нерухомого майна, проте, принаймні на зміну юридичної адреси підприємства вам доведеться витратити щонайменше 140 гривень, не враховуючи послуг банку.

Граничних строків зміни юридичної адреси поки не існує, проте, враховуючи нюанси, які іноді виникають у нашій країні просто на рівному місті, знаючі люди радять не відкладати надовго питання, що стосуються приведення документації у відповідність до змінених вуличних назв.

А вже як ви змінили штамп із пропискою будучи підприємцем, ланцюжкова реакція змін всіх відповідних документів вмикається автоматично.

Щоправда, у випадку з Кіровоградщиною, швидке підлаштування під нововведення може призвести до надмірних витрат, бо змінивши адресу вулиці у документах не слід забувати, що триває і перейменування Кіровограду, а значить за зміну назви області в документі доведеться сплатити двічі.

Вам може сподобатися...