Пантаївська школа-інтернат з новим “старим” директором

9089eba5aa0c

Тетяні Сорокун, директорові Олександрійської загальноосвітньої школи інтернату I-IIIст. депутати Кіровоградської обласної ради 25.03.2016р. погодили продовження терміну перебування на посаді  терміном на 1 рік до вирішення питання щодо реформування освітньої мережі.

Питання Пантаївської школи-інтернату, час від часу, набуває актуальності. Його то закривають, то реформують, або перепрофілюють, проте остаточної крапки чиновники не ставлять.

Депутат обласної ради Людмила Давиденко (Опозиційний блок) подякувала присутнім депутатам за високу оцінку діяльності керівника закладу Т. Сорокун, проте, просила присутніх не продовжувати трудовий контракт із викладачем. Бо вважає, що утримувати відповідний заклад сьогодні недоцільно, зазначивши, що в школі навчається лише 5 дітей сиріт, а загалом 86 вихованців і 7 млн. гривень бюджетних коштів на даний заклад – забагато. Питання треба досконало вивчати, а сиріт можна перевести до Кіровоградських закладів, бо гроші повинні «ходити» за дитиною, а не навпаки.

Область поки не вирішила остаточну долю закладу, серед ймовірних створення школи для підготовки дітей сільської місцевості – старша школа, для учнів 10-12 класів для східної частини Кіровоградщини, для дітей з малокомплектних шкіл.

Проте, на вирішення питання є принаймні один рік.

Вам може сподобатися...