Олександрієць Ігор Бойчук захищатиме споживачів та контролюватиме якість і безпечність продуктів харчування на Кіровоградщині

Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  на Кіровоградщині очолив олександрієць Ігор Бойчук.

Оприлюднені результати конкурсу на посаду начальника головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Обсяг роботи управління значний, від захисту прав споживачів до контролю за цінами, а також фітосанітарна безпека, санепіднагляд, контроль за безпекою продуктів харчування.

Новий очільник головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області, 35 річний Ігор Бойчук разом з родиною мешкає в Олександрії, і говорить, що не планує змінювати прописку.

Власну кар’єру Бойчук розпочав в Олександрії, спочатку лікарем з комунальної гігієни, а згодом завідувачем вищезазначеного відділення ДЗ «Олександрійська міська санітарно-епідеміологічна станція».

З березня 2016 року працював заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, згодом був в. о. начальника служби.

У 2007 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Медико-профілактична справа».

Вам може сподобатися...