Олександрійських посадовців закликали вивернути кишені

1459702057_____1412_650x410 (1)Із закликом вивернути власні кишені до посадовців звернулась Ірина Чемерис, яка представляє партію Самопоміч в області. Хештегом «прозорокишені» депутат позначила представників депкорпусу Олександрійської міської ради, Андрія Коломійцева та Юрія Гугленка, які працюють в команді губернатора Сергія Кузьменка, а також громадських діячів та активістів.

У Кіровограді стартувала класна акція! -“Я не боюся показати свої кишені, бо я працюю відкрито!” Давайте всі разом її підтримаємо. Це такий собі міні-PROZORO тільки для місцевих можновладців, депутатів і просто небайдужих громадян
Що скажете, друзі, підтримаємо?!!!!!!», – написала на сторінці Facebook Ірина, та продемонструвала фото власних порожніх кишень.

Чемерис

Адресати поки не поспішили відреагувати на звернення, і свої кишені залишали закритими від сторонніх поглядів.

Читачі Facebook активно зреагували на запропоновану ініціативу Ірини, запитанням: «ви ідіоти?».Чемерис 2

Зважаючи на швидке знецінення гривні, і тези про те, що гроші в мішках, а мішки під подушкою, та прозорі декларації чиновників викликають більше запитань ніж відповідей ініціативний політик Чемерис могла б спрямовувати власні сили на більш концептуальні флешмоби.

Вам може сподобатися...