Олександрійським абітурієнтам не зайвим буде перевірити статус заяв про вступ

vstupitelnaya-kampaniya-2015-(article-picture1)Міністр освіти і науки Лілія Гриневич закликала абітурієнтів перевірити статус своїх електронних заяв до вишів, бо у деяких з вступників не завантажилася скан-копія шкільного атестату.

Міністр стурбована тим, що не всі абітурієнти змогли завантажити до бази скан-копію шкільного атестату.

Про це міністр сказала в ефірі “5 каналу” в понеділок. Повідомляє Інтерфакс-Україна, інформує Про дерибан.

Нам повідомило держпідприємство “Інфоресурс”, яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вноситься вся абсолютно інформація, пов’язана з кампанією, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їх скан-копії. Я хочу звернутися до наших абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах… статус своєї заяви, він повинен бути таким – “допущений до конкурсу“, – сказала Гриневич.

Вона зазначила, що якщо в графі “Статус” написано щось інше, то це означає, що скан-копія шкільного атестату не змогла завантажитися.

За словами міністра, в такому випадку, скан-копію необхідно електронною поштою надіслати до приймальних комісій вищих навчальних закладів, до яких абітурієнт подав заяви. Якщо ж абітурієнт не може надіслати копію атестату електронною поштою, він може привезти документ до приймальної комісії, і там його завантажать у базу.

Вам може сподобатися...