Олександрійський район децентралізує адмінпослуги

1456560047_vibor-alternativiОлександрійська РДА просить районну раду передбачити кошти на програму підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг в Олександрійському районі на 2016-2020 роки.

Щоправда, просить якось завуальовано, бо слово кошти в проекті рішення, що буде винесено на розгляд ради змінено на слово «коти». Звісно це опечатка, і вже не перша в офіційних документах, що публікуються на сайті районної ради.

Безымянный

Ситуацію з помилками у текстах трохи нівелює інформація начальника відділу освіти Олександрійської РДА Олени Полтавець, про те, що випускники району одні з найгірших за результатами ЗНО.

Ця ситуація говорить і свідчить про те, що у старшій школі (10-11 класи) всіх навчальних закладів району не забезпечується державний стандарт. Тож всю свою подальшу роботу спрямовуватимемо на те, щоб все ж таки змінити цю ситуацію на краще“, – зазначила О. Полтавець.

Поки чиновники виправлятимуть граматичні помилки в проектах рішень, депутати районної ради вирішуватимуть питання надання коштів на програму децентралізації адміністративних послуг.

В районній державній адміністрації визнають проблеми із забезпеченням висококваліфікованими кадрами виконавчих органів місцевого самоврядування. Через це виникають проблеми у впровадженні реформи децентралізації адмінпослуг. Скаржаться і на фінансову і матеріальну обмеженість.

На сьогодні у центрі адмінпослуг району працює тільки три адміністратора, а їх середня заробітна плата за 2015 рік становила 1218 гривень.

Серед послуг, що мають надавати реєстратори є: видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, видача паспорта громадянина України, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, державна реєстрація земельної ділянки, внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельну ділянку, виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, надання відомостей з Державного земельного кадастру, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а також послуги з державної реєстрації бізнесу та права власності на нерухоме майно.

Через відсутність охоронної сигналізації, сейфів та віконних решіток ускладнено видачу паспортів громадян України в тому числі для виїзду за кордон, йдеться у запропонованій до розгляду депутатів програмі.

Тож, у випадку затвердження відповідної програми, всі проблеми для повноцінного виконання повноважень з надання адміністративних послуг у районі буде вирішено.

Вам може сподобатися...