Олександрійська районна рада закриває школи заднім числом

2-09-billdayЗавтра, 23 червня 2016 року, депутати Олександрійської районної ради спробують припинити діяльність Бандурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. 

Питання це не нове, громада протягом останніх п’яти років намагалась уникнути закриття школи, проте, зменшення учнів до 22 осіб поставила крапку в існуванні навчального закладу. Процес оптимізації мережі малокомплектних шкіл є вимогою часу та новим курсом модернізації освітньої галузі під егідою керманичів країни.

Не всі згодні, проте батьків тих учнів, які навчаються у Бандурівці це переконало, тож власну згоду на припинення діяльності школи вони дали. Про це prodereban повідомила Бандурівській сільський голова – Наталія Волинець.

Що ж до проекту рішення, яке розміщене на сайті Олександрійської районної ради, то воно викликає питання. Відповідно до проекту, за який завтра голосуватимуть депутати, Олександрійська РДА повинна утворити ліквідаційну комісію та забезпечити ліквідацію Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області до 05 червня 2016 року;

затвердити акт ліквідаційної комісії Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області;

попередити працівників Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Олександрійської районної ради Кіровоградської області про наступне вивільнення та вирішити питання їх працевлаштування в закладах системи освіти району, згідно з  чинним законодавством;

Завтра розглядатиметься питання про припинення ще й Долинського навчального закладу, текст проекту рішення ідентичний попередньому, змінено тільки назву школи.

Враховуючи, що 05 червня 2016 року давно минуло, виходить, що депутати, у разі голосування за дані проекти рішень, припинять існування навчальних закладів заднім числом.

Долинська

0001

Вам може сподобатися...