Олександрійцям нараховуватимуть штрафні санкції за несплату податку на нерухомість

58av0tluxqbq69y4ov7hdene8-(article-picture2)Нарахування штрафних санкцій всім, хто не сплатить податок на нерухомість, за «зайві» квадратні метри розпочнеться вже з 1 вересня. Про таке повідомляє УБР.

Про Дерибан вже інформував олександрійців, що платіжки з податкової отримають ті городяни, які мають у володінні квартиру понад 75 кв.м, будинок понад 150 кв.м, або одночасно володіють квартирою та будинком понад 225 кв.м. Зайвий квадратний метр вартуватиме 6.90 грн.

Законодавством передбачено 60-денний період для розрахунків з моменту отримання податкового повідомлення-рішення. Але оскільки період сплати податку на нерухомість для фізичних осіб – власників будинків і квартир настає з 1 липня, то і податкова може вести відлік від 1 липня.

Штрафні санкції будуть нараховані, навіть якщо податкове повідомлення не отримано платником податків особисто.

Щоправда, Олександрійська ОДПІ досі не має повноцінної бази тих власників нерухомості, які мають сплатити податок. Повідомлення про зобов’язання поштою практично не надсилаються, а громадян інформують телефоном. Якщо ж ви звертаєтесь за рішенням особисто, то є ймовірність того, що ваша нерухомість може й не бути на обліку служби. В таких випадках вам запропонують написати заяву про бажання сплатити податок на нерухомість до якої ви маєте додати копії документів про право власності на майно.

Вам може сподобатися...