Олександрійці можуть розраховувати на компенсацію за неякісне електропостачання

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила постанову, яка регламентує якість послуги електропостачання і надає можливість споживачам отримувати компенсацію в разі порушення параметрів його якості. Про таке повідомляє УНІАН, інформує про Дерибан.

Дане рішення було ухвалене на черговому засіданні комісії. Має здійснюється моніторинг послуг із електропостачання та компенсації за порушення надання таких послуг. В Україні поки що немає компенсації за неякісні поставки електроенергії. Ми як комісія маємо ініціювати введення такої компенсації», – сказав голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Згідно з інформацією НКРЕКП, ця компенсація нараховуватиметься шляхом зменшення рахунків за електроенергію для споживача за наступний місяць. Якщо компанії не враховуватимуть значення компенсації – тоді до цих енергопостачальних компаній (обленерго) застосовуватимуться додаткові санкції.

Говорячи про механізм отримання компенсації, голова Нацкомісії відзначив, що споживач заповнюватиме заявку, в якій буде зазначена сума компенсації та порушення енергопостачальної компанії.

Ця постанова має пройти реєстрацію в Мін’юсті та з 1 листопада 2016 споживачі зможуть отримувати таку компенсацію», – відзначив Вовк.

Вам може сподобатися...