Олександрійці можуть отримати електронний квиток на проїзд

В країні впроваджується автоматизована системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті.

Народні обранці уже проголосували за законопроект № 4121 відповідно до якого необхідно буде відмовитись від готівкового розрахунку за паперові квитки і перейти на так званий електронний квиток.

Крім того, органи місцевого самоврядування зможуть створити автоматизовані системи оплати і повністю відмовитися від звичайних квитків і розрахунків готівковими коштами.

Електронний облік пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту, як очікується, дозволить оцінити реальний обіг коштів, обґрунтованість тарифів на перевезення і можливості для оновлення автопарку.

Система також забезпечить зручну оплату проїзду і контроль, зменшиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Це дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи.

Крім того, Мінінфраструктури бачить можливість залучення 100 млн. євро інвестицій, зменшення витрат підприємств на організацію збору оплати за проїзд на 25% і підвищення доходів підприємств на 25%.

PRODEREBAN нагадує, що у березні 2016 року заступник мера Олександрії Людмила Давиденко піднімала питання електронного контролю перевезень пасажирів у місті на вимогу громадськості, але обласні очільники до пропозицій чиновника не дослухались.

 

 

Вам може сподобатися...