Обласні очільники пропонують не економити на педагогах та вже з січня підвищити їм зарплати

Олександрієць Сергій Коваленко, що нині представляє місто в області, як заступник губернатора за дорученням Сергія Кузьменка, поставив перед головами райдержадміністрацій завдання підготувати проекти рішень щодо підвищення вже з 1 січня заробітних плат педагогічним працівникам освітніх закладів, що фінансуються з районних бюджетів, та подати їх на розгляд рад. Про таке повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

Міським головам та головам об’єднаних територіальних громад рекомендовано відповідно до Закону “Про місцеве самоврядування” зініціювати проведення сесій для прийняття відповідних рішень, щоб усі освітяни вже у січні отримали заробітну плату на два тарифні розряди вищу.

Раніше голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко закликав депутатів області підтримати необхідність підвищення заробітних плат педагогам.

3 1 січня на позачерговій сесії депутати обласної ради зобов’язані прийняти потрібні рішення та виділити 14 мільйонів гривень на підвищення виплат педагогічним працівникам.

Такий напрямок роботи мають підтримати і депутати на територіях, – підкреслив Олександр Чорноіваненко.

Вам може сподобатися...