Обласна рада розгляне можливість профінансувати пільгові перевезення

work129Від губернатора Кіровоградської області Сергія Кузьменка залежатиме фінансування пільгових перевезень. Інформація про таке уже розміщена на сайті обласної ради серед проектів рішень, що депутати розглянуть у п’ятницю 20 травня.

З відповідною ініціативою до обласної ради власним депутатським запитом звернувся Костянтин Каспров,  депутат, що представляє в раді Опозиційний блок.

Зважаючи на те, що обласний бюджет збирає кошти за рахунок надходжень від місцевих громад, майже 50 млн. грн. вільних залишків за підсумками минулого 2015 року та враховуючи наступне перевиконання обласного бюджету за підсумками I півріччя 2016 року, вважаємо за необхідне з метою покращення соціального захисту наших виборців виділити з обласного бюджету на підкріплення місцевих бюджетів на компенсацію виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом та залізничним транспортом додатково таку ж суму, яку змогли виділити місцеві бюджети громад області відповідно до потреб громадян, – йдеться у депутатському запиті.

Депутат Каспров пропонує підтримати запит всі фракції облради. Мова йде про суму у 14 744,92 тис. грн., саме стільки вже виділено на перевезення пільговиків місцевими бюджетами.

Остаточно, чи підтримають депутати ініціативу дофінансування пільгових перевезень  буде відомо вже у п’ятницю, проте рекомендований проект рішення з даного питання містить наступні пункти:

  1. Підтримати вимогу депутата обласної ради Каспрова К.В. стосовно питань, порушених у депутатському запиті.
  2. Депутатський запит депутата обласної ради Каспрова К.В. направити для розгляду голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменку С.А. для відповідного реагування з наступним наданням відповіді депутату та обласній раді.

 

Вам може сподобатися...