Новий секретар міської ради Кропивницького, розпочав свою діяльність з погроз і обману

табалов-2Депутат міськради від БПП заявила, що новий секретар міськради Андрій Табалов почав свою роботу на посаді з грубих порушень та погроз на адресу депутатів, які його не підтримали.

Про це на своїй сторінці написала Валентина Яремчук, інформує Про дерибан.

Також депутат додала, що голосував сам за себе, що заборонено.Окрім того пан Табалов злукавив на своїй сторінці у Мережі “Фейсбук” про несподіваність такого призначення, чим викликав обурення громадськості:

«Як це несподіваним? Депутатський колективний запит від вашої фракції про звільнення Бойка був готовий заздалегідь, як і пропозиція про вашу кандидатуру на посаду секретаря … Як це несподівано?! Голова фракції не знає колективні запити готує його фракція? Це казочка для лохів, такого не буває», – прокоментував журналіст Дмитро Васильєв.

Нагадаємо, в ході сесії Кіровоградської міськради з третього разу включили питання про звільнення секретаря міськради Сергія Бойко. 26 депутатів проголосували за його відставку. Кандидатура Андрія Табалова була внесена на пост секретаря міської ради депутатом від фракції Опозиційного блоку Олегом Краснокутським

За нового секретаря проголосувало 25 міських депутатів.

 

Вам може сподобатися...