Незручні орендні ставки “Мандарин плаза”

cyganka-i-deputaty

Дванадцята сесія Олександрійської міської ради відбудеться 22 квітня 2016 року, таке повідомлення з’явилось на сайті міськради, сьогодні 12 квітня.

Цікаво, що питання про внесення змін до складу виконавчого комітету, а також, про ймовірні зміни у складі заступників міського голови в порядку денному засідання не йдеться. А тому, поки не відомо, чи братимуть участь у засіданні представники демократичних сил міста, які надалі наголошують, що без вищезазначених змін участь у роботі ради не прийматимуть.

Зате, згідно з порядком денним, депутати спробують реформувати комунальне підприємство Редакція газети «Вільне Слово», а також відновити діяльність Молодіжного парламенту. Підвищать інвестиційний імідж та залучать інвестиції в економіку міста прийнятою програмою на 2016 -2020 роки.

Загалом, на порядку денному сесійного засідання 44 питання, які, переважно, вирішують проблеми містян. Проте, як на мене, серед питань є і такі, що мають схований депутатський інтерес. А тому представникам від Радикальної партії, напевно, буде не цікаво, щоб одне з питань було розглянуте.

Мова про торгівельний центр «Мандарин плаза» земельна ділянка під його будівництво була виділена батькові депутата – радикала Олександра Ходака – В’ячеславу Ходаку. Протягом будівництва торгівельного центра, а також житлового будинку за ним підприємець сплачував за користування землею до міського бюджету погоджену орендну ставку у 3%. Після побудови та введення в експлуатацію торгівельного об’єкту, управління приватизації міської ради поставило питання про приведення у відповідність орендної ставки за користування землею під центром до 12%, адже всі торгівельні об’єкти сплачують за землю в Олександрії саме стільки. Проте, питання з сплатою за оренду затягнулось. І вже рік Ходак сплачує 3% замість 12%. Підприємець дотримується оригінальної схеми розрахунку. Торгівельний центр «Мандарин плаза» роздерибанили на різних людей, і продають частками. А тому, за логікою підприємця, управління приватизації повинно нарахувати ці 12% на частки приміщення фактичним власникам, але тільки тоді, коли вони звернуться з відповідною заявою до управління.

І тут наче б то закону і не порушує, бо все ж оренду сплачує, а міський бюджет отримує 3% замість 12.

Саме питання про орендну ставку, в тому числі і для В.Ходака, розглядатиметься на засіданні ради, і пан Ходак, ну дуже вболіває, щоб з порядку денного його вилучили.

Вам може сподобатися...