Наші гроші, подвійні стандарти чесних депутатів

выборы карикатура

Вийти з «тіні» та легалізувати сплату податків і зборів закликає не тільки уряд в країні, але й всі без винятку представники політичного істеблішменту. Це така гарна фішка про чесність та порядність, і при цьому, ще має бути таке досить стурбоване обличчя чиновника чи депутата, ну, що ніби він дуже переймається нами, простими людьми. По факту, безкарність і корупція – справжнє обличчя влади. Подвійні стандарти – їх практична діяльність.

Олександрія не виняток. Протягом чотирьох місяців депутати хоча й встигли поділити «портфелі» але не дійдуть згоди з мером, щоб «посунути» його заступників, бо ці корумповані і не чесні. Хочуть змінити на себе – більш порядних. Та чи справді порядні?

Постійна комісія з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики очолювана депутатом від радикальної партії Олега Ляшка – Сергієм Гриценко вболіває за прозорість бюджетного процесу в місті та вказує владі на недоліки фінансової політики. Голосно так вказує, проте, є одна цікава деталь, про яку стало відомо prodereban.com.ua

В місті Олександрія, по проспекту Леніна, 10 є магазин «Техномир», приміщення за неофіційною інформацією належить саме Сергію Гриценку, проте, діяльність з продажу побутової техніки здійснює його дружина – підприємець Тетяна Чигвінцева. Так от,
пані Чигвінцева не переймається питанням легального працевлаштування своїх працівників, сплатою податків до пенсійного фонду України, а також місцевих податків з доходів фізичної особи та військовий збір. Про працю нелегального працівника по ФОП Чигвінцева стало відомо в ході перевірки робочою групою міської ради  з виявлення фактів використання найманої праці без оформлення трудових відносин, ще 7 квітня 2016 року.

Погодьтесь, кумедно так виглядає, коли з депутатської трибуни ти палкий борець з економічними зловживаннями, а у житті граєш трохи за іншими правилами.

Вам може сподобатися...