На Кіровоградщині за хабарництво судитимуть заступника начальника Знам’янського міськрайонного відділу ДВС

хабарПрокуратурою Кіровоградської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника Знам’янського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області, який вчинив корупційний злочин.

Про це про це повідомила прес-служба Прокуратури Кіровоградської області, інформує PRODEREBAN.

У ході досудового розслідування встановлені докази одержання чиновником неправомірної вигоди у розмірі 3 тис грн від місцевої жительки за не вчинення передбачених законом дій у виконавчому провадженні, а саме не проведення опису її двокімнатної квартири.
Злочинну діяльність державного виконавця було викрито та припинено у квітні поточного року в результаті спільних дій працівників прокуратури, Управлінь Служби безпеки та Національної поліції в Кіровоградській області. Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) скеровано до суду для розгляду по суті.
Щодо вказаної особи судом за клопотанням прокуратури застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.
На час досудового розслідування його було відсторонено від виконання посадових обов’язків.

Довідково:
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Вам може сподобатися...