На Кіровоградщині визначили межі трьох госпітальних округів

ЧорноіваненкоУряд зaтвердив межі тa склaд госпітaльних округів у Кіровоградській області, їх буде три: Західний, Кропивницький та Олександрійський.

Як інофрмує PRODEREBAN, про це на щотижневій апаратній нараді в ОДА повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко наголосив, що кожна територія має взяти на себе відповідальність за створення госпітальних округів, а також за розвиток інфраструктури, що є важливою частиною цього процесу.

Олександр Чорноіваненко наголосив, що кожна територія має взяти на себе відповідальність за створення госпітальних округів, а також за розвиток інфраструктури, що є важливою частиною цього процесу.

Після створення госпітальних округів, ми матимемо лікарні планового лікування та інтенсивного лікування двох рівнів. Для швидкої доставки пацієнтів між лікарнями має бути розвинена інфраструктура, тому органи місцевого самоврядування мають добре попрацювати в цьому напрямку. Розпочинати цей процес потрібно вже зараз, щоб поступово вирішувати проблеми, які виникатимуть, – зазначив Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради повідомив, що сесія, яка планувалася 22 серпня, може відбутися раніше, для того, щоб швидше розпочати реалізацію заходів програми соціально-економічного розвитку, на які додатково залучаються кошти.

Вам може сподобатися...