На Кіровоградщині відбулися вибори у Великосеверинівській ОТГ

ОТГНа Кіровоградщині 30 квітня відбулися вибори депутатів і голів у Великосеверинівській об’єднаній територіальній громаді.

Як повідомляє PRODEREBAN Великосеверинівська ОТГ, центр якої у Великій Северинці, об’єднала Великосеверинівську та Оситнязьку сільську раду. На посаду голови ОТГ було висунуто 3 кандидатури. З депутатами було значно важче, адже на одне місце претендувало 7 кандидатів.

У виборах брали участь мешканці Великої Северинки, Підгайців, Лозуватки, Петрового та Оситняжки.

Як повідомляє Проект “”Пульс” – Кіровоградська область” на сторінці у Facebook, порушень на виборах зафіксовано не було.

“На 10 годину на чотирьох дільницях проголосувало від 15 до 25 відсотків виборців. На Великосеверинівській ДВК № 350254 мало проголосувати загалом 818 осіб. Станом на 10 годину – 140 осіб, на 12 годину – 240 осіб. Голова ДВК Ольга Петрик повідомляє, що до півдня завершилось голосування на дому.

ДВК № 350285 , що у селі Оситняжка розташована у будинку культури. Тут активність виборців була високою із самого ранку. На десяту годину проголосувало 20% із 815 зареєстрованих у списку осіб. Ближче до 13:00 повернулись члени комісії та спостерігачі, які організовували голосування на дому 65 мешканців Оситняжки. Порушень спостерігачі не реєстрували.”

Вам може сподобатися...