На Кіровоградщині у державну власність повернули 128 га земель сільськогосподарського призначення

земліВищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ погодився з обґрунтованими доводами Знам’янської місцевої прокуратури та підтвердив законність рішень судів першої та апеляційної інстанцій про повернення у власність держави 128 га земель сільськогосподарського призначення.

Як інофрмує PRODEREBAN про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За інформацією першого заступника керівника Знам’янської місцевої прокуратури Володимира Рубана, у 2015 році землі вартістю 2,7 млн. грн., що розташовані на території Миронівської сільської ради Світловодського району незаконно передано в оренду фізичній особі для ведення фермерського господарства.

«Головним управлінням Держгеокадастру в Кіровоградській області у порушенням вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про фермерське господарство» мешканцю Кіровоградської області для ведення фермерського господарства у пільговому порядку без проведення земельних торгів та створення того ж фермерського господарства передано в оренду більше 100 га землі», – розповів Володимир Рубан.

У зв’язку з цим прокуратура подала до суду позов з вимогами визнати рішення про надання земельних ділянок незаконним та повернути державі землі з оренди. Через оскарження відповідачем рішення суду, яким позовні вимоги прокуратури було у повній мірі задоволено, довелося відстоювати власну позицію у судах апеляційної та касаційної інстанції.

За принципової позиції прокуратури прийнято остаточне судове рішення – зобов’язано користувача повернути ці землі у власність держави.

Вам може сподобатися...